Stavby a reference 3

 • Výstavba smaltovaných nádrží na DAM v Senici
  30 Října 2014 Kategorie Stavby

  Výstavba skladu DAM v Senici

  V měsíci říjnu 2014 jsme dokončili výstavbu nového skladu kapalných hnojiv v Senici. Sklad je tvořen 3 smaltovanými nádržemi Permastore včetně smaltovaných střech. Součástí výstavby byly i veškeré stavební práce včetně výstavby spodní stavby a ocelových konstrukcí přístřešků naskladnění kapalných hnojiv.

  Specifikace tří smaltovaných nádrží Permastore: Ø 12,1m, 7 lubů, výška nádrže 9,87m

 • Výstavba smaltované nádrže na kejdu Telecí
  30 Září 2014 Kategorie Stavby

  Dodávka a montáž smaltované nádrže v Telecí

  V průběhu měsíců srpen a září jsme realizovali výstavbu smaltované nádrže Permastore pro skladování močůvky a kejdy. Součástí dodávky a výstavby skladu kejdy byly i stavební práce a veškeré montážní práce na systému plnění, míchání a vyskladňování kejdy.

  Specifikace smaltované nádrže Permastore: Ø 8,54m, 8 lubů, výška nádrže 11,27m

 • Montáž smaltovaných nádrží na kejdu Vrchoslavice
  28 Září 2014 Kategorie Stavby

  Montáž 3 smaltovaných nádrží Vrchoslavice

  Do zemědělského družstva ve Vrchoslavicích jsme dodali a následně smontovali 3 smaltované nádrže Permastore pro uskladnění močůvky a kejdy. Jednalo se o dodávku a výstavbu pouze smaltovaných nárží. Spodní stavbu a technologie pro míchání a vyskladnění kejdy si zajiťoval investor sám.

  Specifikace smaltovaných nádrží: Ø 8,54m, 8 lubů, výška nádrže 11,27m

 • Výstavba smaltovaných nádrží ČOV Bzenec
  30 Června 2014 Kategorie Stavby

  Montáž smaltované nádrže ČOV Bzenec

  V červnu roku 2014 jsme pro konzervárenský podnik ve Bzenci provedli odbornou demontáž staré smaltované nádrže ČOV. Po opravě původního základu jsme dodali a namontovali novou, smaltovanou nádrž Permastore včetně montáže laminátové střechy.

  Specifikace: Ø 12,8m, 6 lubů, výška nádrže 8,47m

 • Výstavba smaltované nádrže Permastore - Střednice
  30 Dubna 2014 Kategorie Stavby

  Výstavba nádrže na kejdu ve Střednici

  V měsícu dubnu 2015 jsme dodali a provedli odbornou montáž smaltované nádrže na kejdu v zemědělském podniku ve Střednici. Výrobcem této nádrže je renomovaná, anglická firma Permastore, tradiční výrobce smaltovaných nádrží a sil.

  Specifikace nádrže: Ø 8,54m, 6 lubů, výška nádrže 8,47m.

 • Nádrže ČOV Bielsko Biela
  30 Dubna 2014 Kategorie Stavby

  Výstavba nádrží pro ČOV Bielsko Biela

  V měsícu dubnu 2015 jsme dodali a provedli odbornou montáž dvou smaltovaných nádrží pro čistírnu odpadních vod v Polském městě Bielsko Biela. Výrobcem těchto smaltovaných nádrží je renomovaná, anglická firma Permastore Ltd. Součástí celé dodávky smaltovaných nádrží Permastore byla i odborná montáž technologií a doplňkového příslušenství.

  Specifikace nádrží: Ø 3,42m a 5,98m, 4,5 lubů, výška nádrže 6,34m.

 • Výstavba smaltovaných nádrží Loučany
  03 Srpna 2013 Kategorie Stavby

  Nádrže pro mléčnou farmu Loučany

  V červnu 2013 byla zahájena výstavba dvou smaltovaných nádrží pro mléčnou farmu v Loučanech. Jednalo se o dodávku a montáž dvou kusů nádrží na močůvku z renovovaných plechů včetně dodávky spojovacího a těsnící materiálu. Součástí výstavby nádrží byly i stavební práce na opravě a úpravě původních betonových základů a nájezdné rampy pro nákladní automobily. Naše firma zajišťovala i dodávku a montáž plnícího, vyskladňovacího potrubí, vrtulových míchadel a kalových čerpadel včetně kompletní elektroinstalace. Nádrže byly předány k užívání 3.8. 2013

 • Výstavba 15 sil pro farmu Suflidowo
  25 Března 2013 Kategorie Stavby

  Výstavba 15 sil pro farmu Suflidowo

  V březnu roku 2013 jsem zahájili výstavbu 15 kusů smaltovaných sil na obilí a krmné směsy. Stavba je realizována v obci Družbice pro firmu Suflidowo, významného polského producenta konzumních vajíček. Farma Suflidowo má ve svém chovu více jak jeden milionů nosnic. I z těchto důvodu chtějí navýšit kapacitu míchárny krmných směsí a sil pro skladování obilí. Pro firmu Sulfidowo montujeme renovované, smaltované sila o průměru 6m. Jedná se o výstavbu 7 kusů sil s výsypkou 40°, 15 lubů s výškou 21,75 m (celková výška sila 29 m) a dále 8 kusů sil s výsypkou 57°, 12 lubů s výškou 17,4 m (celková výška sila 22,4 m). Termín dokončení výstavby smaltovaných sil je plánovaný na konec roku 2013.

 • vystavba-nadrze-na-kejdu-lubina-th.jpg
  01 Listopadu 2012 Kategorie Stavby

  Stavba nádrže na kejdu v Lubině

  3. listopadu 2012 byla zahájena montáž nádrže pro kejdové a močůvkové hospodářství na mléčné farmě v Lubině - Kopřivnici. Jedná se o stavbu nádrže na kejdu o průměru 30 m (výška 7 lubů)a objemu 7192 m3. Celá nádrž byla smontována z nových oboustranně smaltovaných Vítkovický plechů včetně originálního příslušenství. Montáž byla provedena na předem připravený zapuštěný betový základ. Součástí dodávky byli i míchadla, čerpadla a další technologie. Dokončená stavba byla předána k používání 15.1.2013.

 • nadrz-bcov-pardubice-th.jpg
  25 Června 2012 Kategorie Stavby

  Modernizace BČOV Pradubice

  V březnu letošního roku začla rozsáhlá modernizace biologické čistírny odpadních vod (BČOV) Pardubice, která si vyžádá náklady přesahující 680 milionů korun. Zahájí ji rekonstrukce objektu neutralizace chemických odpadních vod. Náklady na tento objekt jsou odhadovány na 38 milionů korun. Uhradí je společnost Synthesia, jejíž odpadní vody jsou v BČOV čištěny. Ve druhém pololetí letošního roku začla modernizace samotné čistírny. Na jmenované modernizaci se podílí stavbou odkalovací nádrže i naše firma Morkus Morava s.r.o. V přiložené fotogalerii je několik fotografií z montáže odkalovací nádrže.

Akční nabídky