Společenské akce

 • Techagro 2016
  7 Dubna 2016 Kategorie Výstavy a veletrhy

  Veletrh Techagro 2016

  Letošní ročník veletrhu TECHAGRO, který probíhal od 3. do 7. dubna 2016, je úspěšně za námi a tuto prestižní evropskou výstavu se zemědělskou technikou navštívilo více než 110 tisíc návštěvníků. Návštěvníci měli možnost po dobu pěti dnů zhlédnout expozice přibližně čtyř set vystavovatelů na ploše přes 60 000 m².

  Letošní veletrh, podobně jako ten před dvěma lety, potvrdil, že patří mezi nejprestižnější evropskou výstavu se zemědělskou technikou. Již tradičně připravila firma MORKUS Morava s.r.o v pavilonu G 02 pro všechny obchodní partnery, zákazníky ale i laickou veřejnost zajímavý výstavní stánek.

  Na závěr bychom velmi rádi poděkovali všem návštěvníkům z řad zákazníků, obchodních partnerů a fanoušků za návštěvu na našem stánku. Poděkování patří také všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci naší expozice a také těm, kteří se starali o bezchybný chod stánku během celého veletrhu.

  Za vedení společnosti MORKUS Morava s.r.o. - David Morkus

 • Výstava Země živitelka 2015
  27 Srpna 2015 Kategorie Výstavy a veletrhy

  Výstava Země živitelka 2015

  Poslední srpnový týden 2015 proběhl již 42. ročník tradiční výstavy Země Živitelka. Náši expozici jste mohli navštívit na volné ploše 116 českobudějovického výstaviště. I přes tropický týden byla návštěvnost vysoká a na našem výstavním stánku proběhla celá řada důležitých jednání.

  Letošní již 42. ročník mezinárodního agrosalonu Země Živitelka proběhl na českobudějovickém výstavišti ve dnech 27. 8. - 1. 9. 2015.

 • Techagro 2014
  30 Března 2014 Kategorie Výstavy

  Techagro 2014

  V termínu od 30.3. do 3.4.2014 se konal 20 ročník mezinárodního veletrhu zemědělské a lesnické techniky Techagro. Naše firma se také zůčastnila tohoto veletrhu. Náš výstavní stánek s číslem 46 se nacházel v pavilonu G2.

  Komplex veletrhů zemědělské a lesnické techniky byl rekordní ve všech parametrech. Vnitřní i venkovní výstavní plocha brněnského výstaviště byla využita do posledního metru, stánky obsadily dokonce i trávníky a další nezvyklá výstavní místa. Návštěvnost překonala veškerá očekávání a za pět dní se vyšplhala k počtu 120 tisíc osob. Komplex veletrhů zemědělské a lesnické techniky byl rekordní ve všech parametrech. Vnitřní i venkovní výstavní plocha brněnského výstaviště byla využita do posledního metru, stánky obsadily dokonce i trávníky a další nezvyklá výstavní místa. Návštěvnost překonala veškerá očekávání a za pět dní se vyšplhala k počtu 120 tisíc osob.

  Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům expozice Morkus Morava s.r.o. na veletrhu TECHAGRO 2014 za jejich přízeň a těšíme se na setkání na dalších akcích, které pro Vás společnost Morkus Morava s.r.o. připravuje.

 • zeme-zvitelka-2012-th.jpg
  30 Srpna 2012 Kategorie Výstavy

  Země živitelka 2012

  Země živitelka je jedinou výstavou v republice, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Jedním z témat výstavy Země živitelka 2012 je zemědělská technika a služby pro zemědělství s výstavou různých typů traktorů, strojů, zařízení a novinek pro zemědělství, řemeslnických potřeb a ochranných a pracovních pomůcek. Následuje rostlinná a živočišná výroba s prezentacemi plemenných koní, krav, ovcí a koz na předvadišti, součástí je také možnost zakoupení krmiv, potřeb a zařízení pro chov. Na předvadišti se návštěvníci výstavy Země živitelka 2012 mohou těšit na novinku letošního ročníku výstavy - První jihočeskou Angus show.

 • techagro2012-th.jpg
  25 Března 2012 Kategorie Výstavy

  Techagro 2012

  Za dobu více než desetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky předchozího ročníku, který byl nejúspěšnější ve své historii. Na tomto ročníku Techagra jsme měli svůj výstavní stánek. V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout postup instalace jednoho z největších exponátů této výstavy.

Akční nabídky