Hranaté zásobníky

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Nepodjezdné zásobníky 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Podjezdné zásobníky 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Ocelové zásobníky

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Pozinkované zásobníky

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Smaltované zásobníky

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Zásobníky na vápenec

zasobnik-na-vapenec-3m.png

Zásobníky na vápenec jsou určené pro krátkodobé skladování vápence. Způsob plnění zásobníku může být např. pomocí plnícího potrubí DN 80 s připojením přímo na cisternu silokamionu s vápencem, nebo standardními dopravními cestami, používanými na přepravu vápence. Zásobníky jsou z bezpečnostních důvodů vybaveny protiexplosivním přetlakovým ventilem. Také je možné zásobníky dodat s monitorováním množství vápence v zásobníku (radarové, mikrovlnné, vibrosonda). Jednotlivé zásobníky nebo jejich sestavu navrhujeme dle požadavků zákazníka. Naši technici Vám vždy poradí a navrhnou optimální řešení pro zásobníky na vápenec.

Zásobníky vápence k odsíření

zasobnik-na-vapenec-4m.png

Nabízíme stavbu zásobníků pro uskladnění vápence potřebného k odsíření. Vápenec představuje důležitou surovinu v procesu odsiřování kouřových plynů elektráren spalujících tuhá fosilní paliva. Základní funkcí vápencového hospodářství je vykládka, doprava, skladování, drcení a mletí vápence v rámci systému odsíření.

Zásobníky vápence pro průmysl a stavebnictví

zasobnik-na-vapenec-5m.png

Zásobníky na vápenec se často využívají v cementárnách neboť vápenec je jednou ze základních složek pro výrobu portlandského cementu. Čistý vysokoprocentní vápenec má hlavní průmyslové využití pro výrobu vápna. Další využití se nabízí v hutním průmyslu neboť na výrobu 1 tuny železa je potřeba 150 - 1600 kg vápence. Vápenece se taktéž využívají při výrobě skla, sody, cukru a celulózy. I pro tyto průmyslové odvětví nabízíme naše zásobníky vápence. Vápence jsou jednou z nejdůležitějších hornin využívaných jako nerostné suroviny a proto je jim všude věnována mimořádná pozornost. Vápence jsou totiž po jílových a pískových sedimentech třetí nejhojnější sedimentární horninou.

Ukázku demontáže zásobníku na vápenec najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky