Novinky - 5 strana

 • Nádrže ČOV Bielsko Biela
  30 Dubna 2014 Kategorie Stavby

  Výstavba nádrží pro ČOV Bielsko Biela

  V měsícu dubnu 2015 jsme dodali a provedli odbornou montáž dvou smaltovaných nádrží pro čistírnu odpadních vod v Polském městě Bielsko Biela. Výrobcem těchto smaltovaných nádrží je renomovaná, anglická firma Permastore Ltd. Součástí celé dodávky smaltovaných nádrží Permastore byla i odborná montáž technologií a doplňkového příslušenství.

  Specifikace nádrží: Ø 3,42m a 5,98m, 4,5 lubů, výška nádrže 6,34m.

 • Techagro 2014
  30 Března 2014 Kategorie Výstavy

  Techagro 2014

  V termínu od 30.3. do 3.4.2014 se konal 20 ročník mezinárodního veletrhu zemědělské a lesnické techniky Techagro. Naše firma se také zůčastnila tohoto veletrhu. Náš výstavní stánek s číslem 46 se nacházel v pavilonu G2.

  Komplex veletrhů zemědělské a lesnické techniky byl rekordní ve všech parametrech. Vnitřní i venkovní výstavní plocha brněnského výstaviště byla využita do posledního metru, stánky obsadily dokonce i trávníky a další nezvyklá výstavní místa. Návštěvnost překonala veškerá očekávání a za pět dní se vyšplhala k počtu 120 tisíc osob. Komplex veletrhů zemědělské a lesnické techniky byl rekordní ve všech parametrech. Vnitřní i venkovní výstavní plocha brněnského výstaviště byla využita do posledního metru, stánky obsadily dokonce i trávníky a další nezvyklá výstavní místa. Návštěvnost překonala veškerá očekávání a za pět dní se vyšplhala k počtu 120 tisíc osob.

  Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům expozice Morkus Morava s.r.o. na veletrhu TECHAGRO 2014 za jejich přízeň a těšíme se na setkání na dalších akcích, které pro Vás společnost Morkus Morava s.r.o. připravuje.

 • Prodej laminátových zásobníků a sil
  31 Října 2013 Kategorie Obchod

  Laminátové zásobníky a sila

  Firma Morkus Morava s.r.o. zahájila prodej laminátových zásobníků pro zemědělství a průmysl. Tyto laminátové zásobníky jsou určené pro skladování různých druhů materiálů, jako je obilí, krmiva, mouky, potravinářské průmyslové kapaliny, prášky nebo granule, cukry, chemikálie a hnojiva, minerály, atd. Nabízené zásobníky se vyznačují absolutní nepropustností a mimořádnou pevností konstrukce. Naše laminátové zásobníky jsou zdravotně nezádné, použité materiály plně zajišťují odolnost vůči UV záření, jsou odolné vůči všem povětrnostním vlivům, mají vysokou mechanickou pevnost, dobře tepelně izolují a jsou odolné vůči vnitřní vlhkosti siláže. Maximální pevnost a odolnost vůči kroucení při penumatickém plnění je zajištěna pomocí dvoubodového uchycení. Vnitřní stěny zásobníků jsou opatřeny speciálním anti-adhézním nátěrem který ve vlhkých měsících zabraňuje ulpění skladovaného materiálu na stěnách. Sklolamintové zásobníky jsou opatřeny výstupními žebříky a potrubím.

  Další volitelné příslušenství je obsaženo v přiloženém katalogu.
  Katalog ke stažení naleznete ZDE

 • Prodej kalových čerpadel a míchadel
  11 Září 2013 Kategorie Obchod Odkaz na Fotogalerii

  Kalové čerpadla a míchadla na kejdu a močůvku

  Zahájení prodeje strojů a zařízení pro potřeby kejdového hospodářství a ostatních zařízení kde je nutná homogenizace a čerpání kejdy a kalů. Nabízíme stacionární míchadla a kalové čerpadla tradičního čského výrobce STS Prachatice. V naší nabídce naleznete celý výrobní program tohoto výrobce míchadele a kalových čerpadel pro nádrže na kejdu a močůvku. Kalová čerpadla typu MIX jsou určena k čerpání kejdy, kalů a znečištěných kapalin. Je možné je použít k čerpání z přečerpávacích jímek do skladovacích nadzemních zásobníků, k vyskladňování do mobilních prostředků nebo přímo k aplikaci na pozemky přilehlé k nádrži. Sériově jsou vybavena mixovací tryskou, která je mechanicky ovládaná v horizontálním směru.

  V přiložené fotogalerii naleznete fotografie našich referenčních staveb kde jsou namontovány míchadla nebo kalová čerpadla STS Prachatice.
  Katalogy ke stažení naleznete ZDE

 • Výstavba smaltovaných nádrží Loučany
  03 Srpna 2013 Kategorie Stavby

  Nádrže pro mléčnou farmu Loučany

  V červnu 2013 byla zahájena výstavba dvou smaltovaných nádrží pro mléčnou farmu v Loučanech. Jednalo se o dodávku a montáž dvou kusů nádrží na močůvku z renovovaných plechů včetně dodávky spojovacího a těsnící materiálu. Součástí výstavby nádrží byly i stavební práce na opravě a úpravě původních betonových základů a nájezdné rampy pro nákladní automobily. Naše firma zajišťovala i dodávku a montáž plnícího, vyskladňovacího potrubí, vrtulových míchadel a kalových čerpadel včetně kompletní elektroinstalace. Nádrže byly předány k užívání 3.8. 2013

 • Výstavba 15 sil pro farmu Suflidowo
  25 Března 2013 Kategorie Stavby

  Výstavba 15 sil pro farmu Suflidowo

  V březnu roku 2013 jsem zahájili výstavbu 15 kusů smaltovaných sil na obilí a krmné směsy. Stavba je realizována v obci Družbice pro firmu Suflidowo, významného polského producenta konzumních vajíček. Farma Suflidowo má ve svém chovu více jak jeden milionů nosnic. I z těchto důvodu chtějí navýšit kapacitu míchárny krmných směsí a sil pro skladování obilí. Pro firmu Sulfidowo montujeme renovované, smaltované sila o průměru 6m. Jedná se o výstavbu 7 kusů sil s výsypkou 40°, 15 lubů s výškou 21,75 m (celková výška sila 29 m) a dále 8 kusů sil s výsypkou 57°, 12 lubů s výškou 17,4 m (celková výška sila 22,4 m). Termín dokončení výstavby smaltovaných sil je plánovaný na konec roku 2013.

Akční nabídky